بهرام مشیری(لکه ننگ)

بهرام مشیری مجری یک برنامه تلویزیون فارسی است که از سال ۲۰۰۲ میلادی در آن در حوزه مذهب، تاریخ و ادبیات به اجرای برنامه می‌پردازد.

زندگی:

بهرام مشیری متولد ۱۳۲۶ هجری خورشیدی، پدرش جواد مشیری اهل روستای دُر (از توابع گلپایگان) و مادرش دختر میرزا حسین خان انتظام الملک از ایل هفت لنگ بختیاری است. وی پس از اخذ دیپلم در گلپایگان در دوران پهلوی دوم وارد دانشکده پلیس شد، به گفته خودش اما در حین خدمت پس از دانشکده به خاطر اقدامات ساواک تصمیم می‌گیرد که خدمت نظام را رها کند و در سال ۱۹۷۰ میلادی به آمریکا می‌رود.

بهرام مشیری دارای مدرک فوق لیسانس در علوم مواد و مهندسی شیمی از دانشگاه Catholic University of America می باشد. قبل از انقلاب اسلامی ایران, بهرام مشیری در ارتش فعالیت نموده.در حال حاضر برنامه های او از طریق رادیو, تلویزیون و اینترنت منتشر می شود.

کتابها:

بهرام مشیری در یکی از کتاب‌های خود «از آتن تا هیروشیما»، به فیزیک اتمی و مصیبت‌های وارده در هیروشیما و ناکازاکی می‌پردازد.

 

نظریه سایت مندیر بختیاری:

سخنان بهرام مشیری و هتک حرمت به امامان معصوم (ع)  چهره وی را به یکی از منفورترین چهره های در حال حاضر نموده است. بهرام مشیری از برنامه سازان شبکه پارس می باشد وی در برنامه سرزمین جاوید به روایت تاریخ می پردازد که متاسفانه بادست بردن و تحریف آن سعی در تغییر ذهنیت عموم مردم به مسائل مربوطه می کند.

او با تهمت زدن به پیامبر اسلام چهره ننگین خود رادرخاطر هر مسلمان و غیر مسلمانی حک میکند تا او را به عنوان فردی کثیف و خائن یاد کنیم که نه تنها دین خود را فروخت بلکه برای شادی عده ای (بهائیت و...)چشم بر فجایع می بندد.

پر واضح است که بیراه نیست که ایشان منابع مالی خود را ازتند روهای وهابی و... دریافت می کند و درقبال این کمک ها توهین و اهانت به اهل بیت(ع) که مورد ستایش همه بشریتند را روش کار خود قرار داده است.

به امید اینکه لکه های ننگ ایل بختیاری هر چه زودتر از دامان این ایل غیورپاک شوند.

                                                                                مدیریت مندیر


/ 0 نظر / 17 بازدید